Wolontariusze WOŚP w Szpitalu

2016-01-12 07:38:27
Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie włączył się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W holu głównym można było spotkać uśmiechnięte Wolontariuszki Fundacji.

Odwiedzający swoich bliskich chętnie wrzucali pieniądze do puszek.

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od samego początku swojej działalności wspiera Szpital w Wejherowie. Wysokiej jakości urządzenia i aparatura medyczna zakupione przez Fundację służą Pacjentom w Oddziałach Pediatrii, Neonatologii, Chirurgii Dziecięcej, Otolaryngologii oraz w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej.

PR Pomorskie w Unii UE

"Poprawa jakości obsługi pacjentów i kontrahentów poprzez stworzenie e-Platformy i ucyfrowienie zakładu diagnostyki obrazowej w Szpitalu Specjalistycznym im. F. Ceynowy w Wejherowie".
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.