Wolontariat Szpitalny - Pomorskie Dla Zdrowia

2017-08-02 20:32:13
Wolontariusze dają nam to czego mamy mało – swój cenny czas. Osoby pomagające są wyjątkowe, ponieważ zostawiają swoje sprawy, by zareagować na potrzeby innych i tak też było 30.07.2017r podczas zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego i Szpitale Pomorskie spotkania – Pomorskie dla zdrowia. Osoby odpoczywające na plaży w Gdyni mogły skorzystać z bezpłatnych badań oraz porad lekarza dermatologa.

Celem projektu było promowanie zdrowego, bezpiecznego i aktywnego spędzania wolnego czasu na słońcu, rozwijanie postaw i zachowań prozdrowotnych oraz kształtowanie zdrowego stylu życia.

Grupa naszych Wolontariuszy ze Szpitala zapraszała na stoiska rozdając ulotki z zakresu profilaktyki czerniaka oraz wspierała działania zaproszonych, zaprzyjaźnionych Klaunów Kulki i Kulka.

Dziękujemy Wolontariuszom za ogromny wkład pracy i przemiłą atmosferę.

Wolontariat Szpitalny - Pomorskie Dla Zdrowia