r. Imieniny:
A A A

Informacje dotychczas znajdujące się na stronie internetowej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie zostały przeniesione na nowy adres „Szpitali Pomorskich” www.szpitalepomorskie.eu

Archiwalna strona Szpitala Specjalistycznego im. Floriana Ceynowy w Wejherowie www.szpital.wejherowo.pl będzie wyświetlać się do końca 2018 r.

Szpital

Wolontariat Szpitalny - Pomorskie Dla Zdrowia

2017-08-02 20:32:13
Zdjęcie Artykułu
Wolontariusze dają nam to czego mamy mało – swój cenny czas. Osoby pomagające są wyjątkowe, ponieważ zostawiają swoje sprawy, by zareagować na potrzeby innych i tak też było 30.07.2017r podczas zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego i Szpitale Pomorskie spotkania – Pomorskie dla zdrowia. Osoby odpoczywające na plaży w Gdyni mogły skorzystać z bezpłatnych badań oraz porad lekarza dermatologa.

Celem projektu było promowanie zdrowego, bezpiecznego i aktywnego spędzania wolnego czasu na słońcu, rozwijanie postaw i zachowań prozdrowotnych oraz kształtowanie zdrowego stylu życia.

Grupa naszych Wolontariuszy ze Szpitala zapraszała na stoiska rozdając ulotki z zakresu profilaktyki czerniaka oraz wspierała działania zaproszonych, zaprzyjaźnionych Klaunów Kulki i Kulka.

Dziękujemy Wolontariuszom za ogromny wkład pracy i przemiłą atmosferę.

Wolontariat Szpitalny - Pomorskie Dla Zdrowia

Powrót
Liczba wyświetleń: 830

 

 

 

  
© 2011 Szpital Specjalistyczny im. Floriana Ceynowy w Wejherowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
wstecz do góry mapa strony
PR Pomorskie w Unii