r. Imieniny:
A A A

Informacje dotychczas znajdujące się na stronie internetowej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie zostały przeniesione na nowy adres „Szpitali Pomorskich” www.szpitalepomorskie.eu

Archiwalna strona Szpitala Specjalistycznego im. Floriana Ceynowy w Wejherowie www.szpital.wejherowo.pl będzie wyświetlać się do końca 2018 r.

Szpital

Warsztaty o świadomym macierzyństwie w szpitalu w Wejherowie

2018-01-25 08:29:33
Zdjęcie Artykułu
Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. wraz z organizatorami projektu „Świadoma Mama” zapraszają kobiety w ciąży wraz z przyszłymi ojcami na bezpłatne warsztaty, podczas których omówione zostaną tematy związane z przygotowaniem do porodu, m.in.: wykład „Poród od A do Z”, standardy okołoporodowe, porody fizjologiczne a cięcia cesarskie, prawa kobiet w ciąży.
Panie w ciąży będą mogły uczestniczyć w specjalnie przygotowanej dla nich sesji fotograficznej, a także czekają atrakcyjne nagrody. Czekamy na wszystkich chętnych już w czwartek, 15 lutego 2018 r., w godz. 14.00 – 17.00, w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie (sala konferencyjna).

 

Zapisy chętnych: http://swiadomamama.pl/warsztat/wejherowo-15-02-2018-w-godzinach-1400-1700-warsztaty-dla-kobiet-w-ciazy/

Liczba miejsc ograniczona.

Świadoma Mama

Powrót
Liczba wyświetleń: 860

 

 

 

  
© 2011 Szpital Specjalistyczny im. Floriana Ceynowy w Wejherowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
wstecz do góry mapa strony
PR Pomorskie w Unii