Warsztaty o świadomym macierzyństwie

2018-02-19 10:29:45
Takiego oblężenia pań w ciąży oraz przyszłych tatusiów w szpitalu jeszcze nie mieliśmy Wczoraj na warsztatach o świadomym macierzyństwie pojawiło się blisko 250 osób!!!!!
To dużo więcej niż na co dzień w naszej sali konferencyjnej znajduje się krzeseł ;-) Mamy nadzieję, iż mimo mniej komfortowych warunków - wykłady naszych specjalistów: dr Adama Hermana, ordynatora Oddziału Pediatrii, dr Ewy Michalik, ordynator Oddziału Neonatologii, pediatry Patrycji Kosteckiej, położnej Sandry Wincz-Formelli - 3 Planety; położnej oddziałowej Neonatologii Aneta Kunz oraz ginekologa Sebastiana Kleina - bardzo Wam się podobały, o czym świadczy pełna sala w czasie ostatniego wystąpienia  :-) Wszystkim dziękujemy.

Świadoma mama