r. Imieniny:
A A A

Informacje dotychczas znajdujące się na stronie internetowej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie zostały przeniesione na nowy adres „Szpitali Pomorskich” www.szpitalepomorskie.eu

Archiwalna strona Szpitala Specjalistycznego im. Floriana Ceynowy w Wejherowie www.szpital.wejherowo.pl będzie wyświetlać się do końca 2018 r.

Szpital

Warsztaty o świadomym macierzyństwie

2018-02-19 10:29:45
Zdjęcie Artykułu
Takiego oblężenia pań w ciąży oraz przyszłych tatusiów w szpitalu jeszcze nie mieliśmy Wczoraj na warsztatach o świadomym macierzyństwie pojawiło się blisko 250 osób!!!!!
To dużo więcej niż na co dzień w naszej sali konferencyjnej znajduje się krzeseł ;-) Mamy nadzieję, iż mimo mniej komfortowych warunków - wykłady naszych specjalistów: dr Adama Hermana, ordynatora Oddziału Pediatrii, dr Ewy Michalik, ordynator Oddziału Neonatologii, pediatry Patrycji Kosteckiej, położnej Sandry Wincz-Formelli - 3 Planety; położnej oddziałowej Neonatologii Aneta Kunz oraz ginekologa Sebastiana Kleina - bardzo Wam się podobały, o czym świadczy pełna sala w czasie ostatniego wystąpienia  :-) Wszystkim dziękujemy.

Świadoma mama

Powrót
Liczba wyświetleń: 3042

 

 

 

  
© 2011 Szpital Specjalistyczny im. Floriana Ceynowy w Wejherowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
wstecz do góry mapa strony
PR Pomorskie w Unii