Szpital popiera nominację Fundacji WOŚP do Pokojowej Nagrody Nobla

2017-06-14 15:57:59
Otrzymaliśmy list od Jerzego Owsiaka – Prezesa Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym pisze on m.in. „Nominacja dotyczy wszystkich grających z Orkiestrą, także Państwa, tak dzielnie pracujących każdego dnia, nierzadko z wykorzystaniem sprzętu zakupionego dzięki hojności wielu milionów Polaków”.

Formą poparcia tej inicjatywy jest m.in. zebranie podpisów i przesłanie ich do Norwegii. Nasz Szpital przy ogromnym wsparciu Wolontariuszy – na czele z Maciejem Skrzypczakiem – zebrał 660 podpisów.

Dziękujemy w imieniu swoim i Fundacji!

Szpital popiera nominację Fundacji WOŚP do Pokojowej Nagrody Nobla

PR Pomorskie w Unii UE

"Poprawa jakości obsługi pacjentów i kontrahentów poprzez stworzenie e-Platformy i ucyfrowienie zakładu diagnostyki obrazowej w Szpitalu Specjalistycznym im. F. Ceynowy w Wejherowie".
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.