Ranking Bezpieczny Szpital Przyszłości

2017-12-19 09:49:30
Miło nam poinformować, że Szpital Specjalistyczny w Wejherowie zajął 21. miejsce spośród wszystkich polskich szpitali w Rankingu Bezpieczny Szpital Przyszłości, opublikowanym dzisiaj na łamach dziennika "Rzeczpospolita". W województwie pomorskim stanęliśmy na podium, bowiem zajęliśmy 2. miejsce! Wszystkim osobom zaangażowanym w pracę na rzecz naszego szpitala bardzo dziękujemy

Ranking

PR Pomorskie w Unii UE

"Poprawa jakości obsługi pacjentów i kontrahentów poprzez stworzenie e-Platformy i ucyfrowienie zakładu diagnostyki obrazowej w Szpitalu Specjalistycznym im. F. Ceynowy w Wejherowie".
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.