Strefa pacjenta

INFORMACJA DLA PACJENTKI Z NIEPOMYŚLNĄ DIAGNOZĄ PRENATALNĄ

2017-01-09 08:08:05
Jeśli jesteś w ciąży i dowiedziałaś się, że Twoje dziecko jest nieuleczalnie chore lub obciążone ciężką wadą genetyczną możesz uzyskać opiekę i wsparcie:

HOSPICJUM PERINATALNE w Gdańsku – znajdziesz tutaj kompleksową opiekę medyczną, psychologiczną i duchową.

Gdańsk, ul. Kopernika 6, tel. +48 784 435 882

NetPoradnia – telefon zaufania oraz czat, w ramach których można otrzymać specjalistyczną pomoc i wsparcie w przeżywanych trudnych chwilach.

www.netporadnia.pl; tel. (58) 6 915 915

OKNO ŻYCIA – anonimowo, bez formalności i konsekwencji masz prawo oddać dziecko, jeśli zdecydujesz się Je urodzić.

Dom Samotnej Matki – Gdańsk, ul. Matemblewska 67

Dom Zakonny Sióstr Salezjanek – Rumia, ul. Warszawska 6

Dom Hospicyjny Caritas im. Św. Józefa – Sopot, al. Niepodległości 632

Dziecko z nieuleczalną chorobą lub ciężką wadą genetyczną może znaleźć kompleksową opiekę medyczną w ramach NFZ w Oddziale Patologii Wieku Niemowlęcego oraz w Ośrodku Chorób Rzadkich.

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne – Gdańsk, ul. Dębinki 7, budynek nr 2 (I piętro)

Tel. (58) 349 28 75; (58) 349 29 48

Jeśli jesteś po stracie dziecka możesz uzyskać wsparcie – www.stratadziecka.pl

PR Pomorskie w Unii UE

"Poprawa jakości obsługi pacjentów i kontrahentów poprzez stworzenie e-Platformy i ucyfrowienie zakładu diagnostyki obrazowej w Szpitalu Specjalistycznym im. F. Ceynowy w Wejherowie".
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.