Gala rozdania nagrod

2017-07-14 15:21:27
Z przyjemnością informujemy, że w dniu 30 czerwca 2017 r. w Barlinku, w Pensjonacie Leśny Dom odbyła się uroczysta Gala rozdania nagród w Ogólnopolskim Konkursie na Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta.
Z przyjemnością informujemy, że w dniu 30 czerwca 2017 r. w Barlinku, w Pensjonacie Leśny Dom odbyła się uroczysta Gala rozdania nagród w Ogólnopolskim Konkursie na Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta, której organizatorem była Fundacja Joy Aim z Barlinka. Wydarzenie objęte było patronatem honorowym Rzecznika Praw Pacjenta oraz patronatem medialnym TVP3 Szczecin.  W tym dniu do Barlinka przybyli przedstawiciele placówek medycznych z całej Polski, w tym również naszego szpitala. Szpital Specjalistyczny w Wejherowie reprezentowała Pani Beata Wieczorek-Wójcik – Dyrektor ds. Pielęgniarstwa oraz Pani Urszula Czacharowska – Koordynator wolontariatu Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. Obie Panie odebrały zasłużone, w opinii Rady Nagrody, wyróżnienie dla naszego szpitala  za, jak napisano w uzasadnieniu :  „imponującą liczbę wolontariuszy i dar angażowania ludzi w działalność i atmosferę szpitala i projekt Wolontariat akcyjny”.
Osiągnęliśmy wspólnie wielki sukces zajmując  siódme miejsce spośród szpitali z całej Polski biorących udział w konkursie. Pragniemy w tym miejscu podziękować wszystkim naszym Wolontariuszom jak również pracownikom szpitala, zaangażowanym w funkcjonowanie wolontariatu, za wielką pracę włożoną na rzecz naszych pacjentów. To jest Was wszystkich wielki sukces – Dziękujemy.

Gala nagród

PR Pomorskie w Unii UE

"Poprawa jakości obsługi pacjentów i kontrahentów poprzez stworzenie e-Platformy i ucyfrowienie zakładu diagnostyki obrazowej w Szpitalu Specjalistycznym im. F. Ceynowy w Wejherowie".
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.