Fundacje >> Na rzecz poszkodowanych w wypadkach

FUNDACJE I STOWARZYSZENIA

wspierające Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie

FUNDACJA POMOCY OSOBOM POSZKODOWANYM W WYPADKACH KOMUNIKACYJNYCH ORAZ OSOBOM ZE SCHORZENIAMI NARZĄDU RUCHU

84-200 Wejherowo
ul. dr. A. Jagalskiego 10

Konto:
Bank PKO S.A. I O.Gdynia

Cel Fundacji

Udzielanie wszechstronnej pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych.

Niesienie pomocy placówkom służby zdrowia oraz propagowanie i wspieranie ratownictwa medycznego.

Pomoc w zakresie zaopatrzenia placówek medycznych w sprzęt niezbędny do prowadzenia rehabilitacji osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych oraz poprawy warunków hospitalizacji.

PR Pomorskie w Unii UE

"Poprawa jakości obsługi pacjentów i kontrahentów poprzez stworzenie e-Platformy i ucyfrowienie zakładu diagnostyki obrazowej w Szpitalu Specjalistycznym im. F. Ceynowy w Wejherowie".
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.